Wybierz dobry parking

Wybierając parking przy lotnisku Okęcie najczęściej kierujemy się jedynie ceną za podstawową usługę, jaką daje możliwość pozostawienia samochodu przy lotnisku. Nie zwracamy uwagi na inne, dodatkowe usługi oferowane przez właścicieli lotniskowych parkingów. Jak się okazuje, ta beztroska może nas drogo kosztować. I nie chodzi tylko o dodatkowe opłaty, poniesione w momencie parkowania lub odbierania samochodu, ale może się wiązać także z utratą lub uszkodzeniem samochodu.

Na co więc zwracać uwagę podczas przemyślanego wyboru parkingu przy lotnisku Chopina, aby uniknąć przykrych niespodzianek.

Niewątpliwym atutem każdego parkingu przy lotnisku jest włączenie kosztu transferu do i z lotniska wszystkich osób wraz z bagażem w cenie parkowania. Może się okazać, że usługa ta dotyczy tylko jednej osoby, lub ze względów technicznych problem wystąpi z większą ilością bagaży. Dobry parking przy lotnisku daje gwarancję szybkiego i sprawnego przewozu wszystkich osób z parkowanego samochodu wraz z ich bagażami. Idealnym rozwiązaniem jest wybranie parkingu, który posiada własną flotę transferową, która jest w stanie jednorazowo przemieścić większą ilość osób i ich bagaży, oczywiście w cenie parkowania.

Inną bolączką, jest określenie czasu parkowania na lotniskowym parkingu. Zwłaszcza w przypadku wykupionych wczasów, często zdarza się, że powrót do Polski następuje po przekroczeniu o kilka godzin rabatowego 7 – dniowego okresu parkowania. Może się to wiązać z dodatkowymi kosztami związanymi z utraceniem warunków zniżki lub koniecznością dopłaty o kolejną dobę parkowania. Idealnym rozwiązaniem jest stosowane przez niektóre parkingi przy lotnisku Okęcie ceny za 8 dni jak za 7 lub 15 dni jak za 14. Nie ma wtedy żadnego powodu do nieporozumień w tym zakresie. Dobry parking przy lotnisku Okęcie nie będzie także wymagał dodatkowych opłat od turysty, jeżeli jego przylot będzie opóźniony nie z winy właściciela pozostawionego pojazdu.

Zwróćmy także uwagę na wymiary i lokalizację miejsca parkowania samochodów. Dbające jedynie o zysk parkingi przy lotnisku Okęcie oferują wąskie miejsca, w których po zaparkowaniu trudno jest nawet wyjść z samochodu nie mówiąc już o wypakowaniu bagaży. Przy parkowaniu samochodu pod drzewami możemy po powrocie nie poznać swojego auta, nie mówiąc już o zagrożeniu przez spadające konary.

Warto więc wybierając parking przy lotnisku Okęcie , zadbać o wszystkie wymienione elementy, dzięki czemu nasz pobyt nie będzie koszmarem.